Čas na serveru 10:04:36

Karel Hodr
Ticho před bouří

Id: 338302

Ticho před bouří

  •  / Ticho před bouří / Karel Hodr

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 35,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 7318x

Vyvolávací cena:

29 000

Účastníci: 19

Příhozy: 56