Čas na serveru 00:42:38

Karel Hodr
Týnská ulička

Id: 45901

Týnská ulička

  •  / Týnská ulička / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní dobrý stav

zobrazeno: 2685x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 57