Čas na serveru 22:48:08

Karel Hodr
U řeky

Id: 374502

U řeky

  •  / U řeky / Karel Hodr
  •  / U řeky / Karel Hodr
  •  / U řeky / Karel Hodr

olej/karton, rozměr ve výřezu 32,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě, lehce poškozená pasparta, oděrky na rámu

zobrazeno: 900x

Vyvolávací cena:

7 000