Čas na serveru 15:34:23

Karel Hodr
V přístavu

Id: 128803

V přístavu

  •  / V přístavu / Karel Hodr
  •  / V přístavu / Karel Hodr
  •  / V přístavu / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3625x

Vyvolávací cena:

23 000