Čas na serveru 20:05:03

Karel Hodr
Večer na Kampě

Id: 299903

Večer na Kampě

  •  / Večer na Kampě / Karel Hodr

olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozená pasparta, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 3118x

Vyvolávací cena:
3 800

34 000