Čas na serveru 22:17:26

Karel Hodr
Z Kampy

Id: 496

Z Kampy

  •  / Z Kampy / Karel Hodr
  •  / Z Kampy / Karel Hodr
  •  / Z Kampy / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 96,5 cm, signováno vlevo dole, vše ve výborném stavu

zobrazeno: 3883x

Vyvolávací cena:
5 200

25 000