Čas na serveru 16:53:50

Karel Hodr
Z Kampy

Id: 359101

Z Kampy

  •  / Z Kampy / Karel Hodr
  •  / Z Kampy / Karel Hodr
  •  / Z Kampy / Karel Hodr

olej/karton, rozměr viditelný 32 x 47 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 4405x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 55