Čas na serveru 15:17:12

Karel Hodr
Ze Starých splavů v Doksech

Id: 108007

Ze Starých splavů v Doksech

  •  / Ze Starých splavů v Doksech / Karel Hodr

olej/karton, rozměr 58 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz ve zcela původním stavu

zobrazeno: 1655x

Vyvolávací cena:

10 500