Čas na serveru 09:04:14

Karel Hoffmann
Květinové zátiší

Id: 13401

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Karel Hoffmann

olej/plátno, rozměr 65 x 53 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1766x

Vyvolávací cena:
2 800

2 900