Čas na serveru 05:36:41

Karel Hofman
Červánky

Id: 449

Červánky

  •  / Červánky / Karel Hofman
  •  / Červánky / Karel Hofman
  •  / Červánky / Karel Hofman

olej/plátno, rozměr plátna 24 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní stav, rám značně poškozen

zobrazeno: 4404x

Vyvolávací cena:

15 500