Čas na serveru 20:51:53

Karel Hofman
Na pobřeží

Id: 78901

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Karel Hofman
  •  / Na pobřeží / Karel Hofman
  •  / Na pobřeží / Karel Hofman

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2219x

Vyvolávací cena:

2 100