Čas na serveru 16:45:56

Karel Hofman
Snopy při západu slunce

Id: 2411

Snopy při západu slunce

  •  / Snopy při západu slunce  / Karel Hofman

olej/plátno, rozměr 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, doporučeno čistit, původní stav

zobrazeno: 2856x

Vyvolávací cena: