Čas na serveru 10:50:33

Karel Hofman
Soumrak

Id: 261003

Soumrak

  •  / Soumrak / Karel Hofman
  •  / Soumrak / Karel Hofman
  •  / Soumrak / Karel Hofman

olej/plátno/podloženo lepenkou, 25,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2147x

Vyvolávací cena:

4 300