Čas na serveru 00:25:31

Karel Hofman
Zima na Hrozenkově II

Id: 141

Zima na Hrozenkově II

  •  / Zima na Hrozenkově II / Karel Hofman

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 35 cm, signováno LD, zdobná adjustace, původní stav, lehce povolené plátno, nutno čistit

zobrazeno: 5895x

Vyvolávací cena:
14 000

14 000

4.12.2012, 20:25:00

4.12.2012 20:24 14 000 Kč