Čas na serveru 04:24:52

Karel Holan
Alej na předměstí

Id: 2232

Alej na předměstí

  •  / Alej na předměstí / Karel Holan

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1613x

Vyvolávací cena:
17 500

18 000