Čas na serveru 03:51:42

Karel Holan
Cesta ze Střešovic

Id: 46908

Cesta ze Střešovic

  •  / Cesta ze Střešovic / Karel Holan

olej/plátno/karton, rozměr 73 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1319x

Vyvolávací cena:
3 800

23 000