Čas na serveru 10:04:34

Karel Holan
Na kraji města

Id: 309604

Na kraji města

  •  / Na kraji města / Karel Holan

olej/deska, rozměr 23 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1876x

Vyvolávací cena:

13 500