Čas na serveru 14:41:34

Karel Holan
Na periferii

Id: 434302

Na periferii

  •  / Na periferii / Karel Holan

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5701x

Vyvolávací cena:

40 000