Čas na serveru 05:17:28

Karel Holan
Na periferii

Id: 491304

Na periferii

  •  / Na periferii / Karel Holan

olej/karton, rozměr 58 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 574x

Vyvolávací cena:

9 500