Čas na serveru 04:35:16

Karel Holan
Nad řekou

Id: 121802

Nad řekou

  •  / Nad řekou / Karel Holan
  •  / Nad řekou / Karel Holan
  •  / Nad řekou / Karel Holan

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1213x

Vyvolávací cena:

16 500