Čas na serveru 05:36:27

Karel Holan
Praha

Id: 235711

Praha

  •  / Praha / Karel Holan
  •  / Praha / Karel Holan
  •  / Praha / Karel Holan
  •  / Praha / Karel Holan

olej/plátno/dřevo, rozměr 78 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno

zobrazeno: 1579x

Vyvolávací cena:

57 000