Čas na serveru 00:28:36

Karel Holan
Praha

Id: 258307

Praha

  •  / Praha / Karel Holan
  •  / Praha / Karel Holan
  •  / Praha / Karel Holan
  •  / Praha / Karel Holan

olej/karton, rozměr 64,5 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 5975x

Vyvolávací cena:

31 000