Čas na serveru 14:26:46

Karel Holan
Pražský hrad

Id: 251802

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Karel Holan

olej/plátno, rozměr 49 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 1757x

Vyvolávací cena:
3 800

8 000