Čas na serveru 04:14:02

Karel Holan
Rozkvetlý keř v lomu

Id: 40101

Rozkvetlý keř v lomu

  •  / Rozkvetlý keř v lomu / Karel Holan

olej/plátno, rozměr 41,5 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1652x

Vyvolávací cena:
6 000

17 500