Čas na serveru 03:56:54

Karel Holan
Sovovy mlýny v zimě

Id: 214401

Sovovy mlýny v zimě

  •  / Sovovy mlýny v zimě / Karel Holan

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz zprohýbán, oděrky na rámu

zobrazeno: 604x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 56