Čas na serveru 03:39:35

Karel Holan
Tání

Id: 115110

Tání

  •  / Tání / Karel Holan
  •  / Tání / Karel Holan
  •  / Tání / Karel Holan

olej/karton, rozměr 27,5 x 41,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 53, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu, PO

zobrazeno: 1580x

Vyvolávací cena:
4 600

13 500