Čas na serveru 23:49:47

Karel Holan
U malé říčky

Id: 339504

U malé říčky

  •  / U malé říčky / Karel Holan

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 38 cm, značeno vpravo dole, zvlněné plátno, v minulosti čištěno, poškozený rám

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:

14 000