Čas na serveru 15:14:41

Karel Holan
Ulice Ve Střešovičkách

Id: 957

Ulice Ve Střešovičkách

  •  / Ulice Ve Střešovičkách / Karel Holan

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vlevo dole K. Holan, datováno 27, drobné oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

zobrazeno: 4298x

Vyvolávací cena:
38 000

82 000