Čas na serveru 04:47:57

Karel Holan
Z periferie

Id: 218104

Z periferie

  •  / Z periferie / Karel Holan
  •  / Z periferie / Karel Holan
  •  / Z periferie / Karel Holan

olej/dřevo, rozměr cca 33 x 41 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

zobrazeno: 564x

Vyvolávací cena:
3 800