Čas na serveru 05:08:40

Karel Holan
Zátiší s košíčkem

Id: 208904

Zátiší s košíčkem

  •  / Zátiší s košíčkem / Karel Holan

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1445x

Vyvolávací cena:

36 000