Čas na serveru 05:52:57

Karel Holan
Zima na horách

Id: 135008

Zima na horách

  •  / Zima na horách / Karel Holan

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1007x

Vyvolávací cena: