Čas na serveru 11:06:20

Karel Holan
Zima na kraji města

Id: 28801

Zima na kraji města

  •  / Zima na kraji města / Karel Holan

olej/lepenka, rozměr 24 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3047x

Vyvolávací cena:
3 800

11 000