Čas na serveru 10:11:19

Karel Holec
Pohled na vesničku

Id: 230

Pohled na vesničku

  •  / Pohled na vesničku / Karel Holec

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, kvalitní malba odrážející v sobě Kalvodovu školu, ve které byl K. Holec žákem v letech 1929 - 32, původní stav, zaskleno, poškozený rám četnými otluky

zobrazeno: 2525x

Vyvolávací cena:

3 800