Čas na serveru 09:59:01

Karel Holec
Před jarem na vsi

Id: 284

Před jarem na vsi

  •  / Před jarem na vsi / Karel Holec

olej/karton, rozměr malby 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno ´43, zaskleno, obraz pod sklem zaprášený, mimořádně zdobný ručně řezaný rám, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 4535x

Vyvolávací cena:
2 200