Čas na serveru 02:20:02

Karel Holec
Předjaří v Rožné

Id: 187418

Předjaří v Rožné

  •  / Předjaří v Rožné / Karel Holec

olej/ karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, kvalitní malba odrážející v sobě Kalvodovu školu, ve které byl K. Holec žákem v letech 1929 - 32, původní stav, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 378x

Vyvolávací cena:
1 900