Čas na serveru 11:19:17

Karel Holec
Zralé žito

Id: 74205

Zralé žito

  •  / Zralé žito / Karel Holec
  •  / Zralé žito / Karel Holec
  •  / Zralé žito / Karel Holec
  •  / Zralé žito / Karel Holec

olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 1745x

Vyvolávací cena:
800