Čas na serveru 01:34:02

Karel Hruška
Muž

Id: 202210

Muž

  •  / Muž / Karel Hruška
  •  / Muž / Karel Hruška
  •  / Muž / Karel Hruška
  •  / Muž / Karel Hruška

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole pod paspartou číslování, zaskleno, paspartováno, po

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:
200

1 100