Čas na serveru 17:32:32

Karel Hýbl
Pradleny

Id: 209910

Pradleny

  •  / Pradleny / Karel Hýbl
  •  / Pradleny / Karel Hýbl
  •  / Pradleny / Karel Hýbl
  •  / Pradleny / Karel Hýbl

olej/karton, rozměr 64,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti poškozen a restaurován, oděrky na rámu

zobrazeno: 1653x

Vyvolávací cena:

9 500