Čas na serveru 08:25:09

Karel Jan Sigmund
Hluboký les

Id: 225501

Hluboký les

  •  / Hluboký les / Karel Jan Sigmund

olej/plátno, rozměr 77 x 62 cm, značeno s věnováním vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1254x

Vyvolávací cena:
1 800

32 000

Příhozy: 68