Čas na serveru 16:54:35

Karel Jan Sigmund
Jarní nálada

Id: 208507

Jarní nálada

  •  / Jarní nálada / Karel Jan Sigmund

olej/plátno/lepenka, rozměr 45 x 58,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 920x

Vyvolávací cena:

7 500