Čas na serveru 18:00:08

Karel Jan Sigmund
Letní krajina

Id: 86401

Letní krajina

  •  / Letní krajina / Karel Jan Sigmund

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2252x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 49