Čas na serveru 00:24:51

Karel Jan Sigmund
Na Starých Zámkách

Id: 74904

Na Starých Zámkách

  •  / Na Starých Zámkách / Karel Jan Sigmund

pastel/papír/lepenka, rozměr 29 x 43 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 2005x

Vyvolávací cena:
600

1 400