Čas na serveru 08:14:34

Karel Jan Sigmund
Nad potokem

Id: 40816

Nad potokem

  •  / Nad potokem / Karel Jan Sigmund

olej/překližka, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2107x

Vyvolávací cena:
2 800

11 300