Čas na serveru 09:11:52

Karel Jan Sigmund
Naše zahrádka v Heřmanově Městci

Id: 558

  •  / Naše zahrádka v Heřmanově Městci / Karel Jan Sigmund

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 70 cm, signováno vpravo dole, drobná krakeláž v malbě, na zadní straně obrazu autorův popis, obraz ve výborném stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3262x

Vyvolávací cena:

19 000