Čas na serveru 18:12:57

Karel Jan Sigmund
Partie z Milov

Id: 309

Partie z Milov

  •  / Partie z Milov / Karel Jan Sigmund

olej/plátno/karton, rozměr plátna 50 x 54 cm, signováno vpravo dole, původní stav, zbytky méně čitelné signatury, zaskleno

zobrazeno: 2030x

Vyvolávací cena:

14.5.2013, 20:20:00

28.3.2013 21:50 5 500 Kč