Čas na serveru 10:05:18

Karel Jan Sigmund
Pod sklálou

Id: 187414

Pod sklálou

  •  / Pod sklálou / Karel Jan Sigmund

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 720x

Vyvolávací cena:
2 200