Čas na serveru 01:42:38

Karel Jan Sigmund
Pod Troskami

Id: 172203

Pod Troskami

  •  / Pod Troskami / Karel Jan Sigmund

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 802x

Vyvolávací cena:

1 700