Čas na serveru 07:59:25

Karel Jan Sigmund
Podzim

Id: 323002

Podzim

  •  / Podzim / Karel Jan Sigmund

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 35 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 766x

Vyvolávací cena:
1 800

7 100