Čas na serveru 10:37:37

Karel Jan Sigmund
Předjaří na vsi

Id: 211607

Předjaří na vsi

  •  / Předjaří na vsi / Karel Jan Sigmund

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, potvrzení pravosti synem autora na zadní straně

zobrazeno: 1186x

Vyvolávací cena:

5 700