Čas na serveru 06:51:06

Karel Jan Sigmund
Starý statek

Id: 250402

Starý statek

  •  / Starý statek / Karel Jan Sigmund

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, lokální vytlačeniny v malbě, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1636x

Vyvolávací cena:

6 000